Strona główna

Uwaga: zmiana nazwy ulicy w adresie biura w Warszawie !!!


Uprzejmie informujemy, że ulega zmianie nazwa ulicy biura Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o. na terenie Warszawy.

Aktualny adres:


Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o.

ul. Gintrowskiego 31

02-697 Warszawa

tel. 22 / 110 15 27


Dane teleadresowe siedziby Spółki w Kielcach pozostają bez zmian.Firma Fabet-Konstrukcje Sp. z o.o. jest spółką działającą na rynku od 2005 roku. W okresie zaledwie kilku lat działalności Spółka zbudowała silną pozycję na rynku budowlanym w swoim profilu działalności, systematycznie zwiększając zatrudnienie oraz obroty. Swój dynamiczny rozwój zawdzięcza nie tylko poprawie koniunktury na rynku budowlanym, ale przede wszystkim rzetelności w realizowaniu powierzonych zadań. Efektem tego jest ciągle powiększające się grono Klientów oraz stała współpraca z największymi developerami, firmami budowlanymi, inwestorami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi.

Firma Fabet-Konstrukcje Sp. z o.o. specjalizuje się w następującym zakresie:
  • realizacja robót stanu surowego w Generalnym Wykonawstwie
  • podwykonawstwo w zakresie robót żelbetowych i murowych

Nadrzędnym celem firmy jest zadowolenie naszych Klientów, realizowane poprzez wysokie tempo prowadzonych prac przy zachowaniu wymaganej jakości oraz fachowości.

Nasza firma uczestniczy w jednym z najważniejszych etapów realizacji inwestycji jakim jest wykonanie konstrukcji stanu surowego, a wykwalifikowana kadra techniczna oraz doświadczona załoga są gwarancją świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami.

Mocno rozbudowana flota transportowa czyni z Fabet - Konstrukcje firmę mobilną, niezależnie od miejsca prowadzenia robót.