Kontakt

Fabet- Konstrukcje Sp. z o.o.
Al. Solidarności 34
25-323 Kielce
NIP: 657-265-79-16
tel.: 41 / 34-17-925
fax.: 41 / 34-17-910 



Pliki do pobrania
 :

NIP
REGON
KRS


Biuro w Warszawie
ul. Melomanów 2a/33
00-712 Warszawa
Tel./fax.: 022 / 840-03-74






Wiceprezes Zarządu:                     Dominik Wiktorowicz                        tel.: 22 / 84-00-374

                                                    dwiktorowicz@fabet.com.pl


Wiceprezes Zarządu:                     Michał Koncewicz                             tel.: 41 / 34-17-925

                                                    mkoncewicz@fabet.com.pl

 

 

Dział Księgowości:                        Renata Karwat                                tel.: 41 / 34-17-923

                                                    rkarwat@fabet.com.pl

                                                  

Dział Ofertowy:                            Marcin Borowiec                              tel.: 41 / 34-17-934

                                                    mborowiec@fabet.com.pl


                                                    Łukasz Wiącek                                tel. kom.: 506 193 990
                                                    lwiacek@fabet.com.pl

Roboty żelbetowe i murarskie:

                                                    Arkadiusz Jurek                               tel. kom.: 501 320 556

                                                    ajurek@fabet.com.pl

                                                    Piotr Pytlak                                    tel. kom.: 501 217 549

                                                    ppytlak@fabet.com.pl
                                                    Piotr Leszczyński                             tel. kom.: 515 134 766
                                                    pleszczynski@fabet.com.pl
                                                    Mariusz Kondrak                              tel. kom.: 501 686 663
                                                    mkondrak@fabet.com.pl
                                                    Wojciech Pawłowski                        tel. kom.: 503 129 137
                                                    wpawlowski@fabet.com.pl


                                 


Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Kielcach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS 0000241993

Kapitał Zakładowy 1.350.000 zł
NIP: 657-26-57-916
REGON: 260042474